Om os

 

Gennem vores netværk har vi en bred sammensætning af kompetencer, der giver os det bedste fundament for at yde rådgivning, foredrag og undervisning omkring virksomhedens intranet og hjemmeside. Det er det samme netværk, som vi trækker på, når medlemmerne i netværksgrupperne ønsker forskellige indlæg til netværksmøderne.

Vi skaber værdi med intranet, markedsføring på nettet og digital kommunikation i offentlige og private organisationer gennem netværksgrupper, konferencer og rådgivning.

Kurt Kragh Sørensen

Indehaver

Kurt@IntraTeam.dk

  Anette Wittenberg

Netværks- og
intranetkonsulent

AW@IntraTeam.dk

Anja Thinggaard Madsen

Netværks- og
salgskoordinator 
Anja@IntraTeam.dk

 

Pia Nielsen

Dialogmarkedsfører

Pia@IntraTeam.dk

Irmina Szczepaniak

Salgskoordinator  

Irmina@IntraTeam.dk

Amanda Gladbjerg

Researcher og koordinator

Amanda@IntraTeam.dk  

 

Bolette Clausen

Researcher og koordinator

Bolette@IntraTeam.dk

Anne Due

Telefonomstilling  

Anne@IntraTeam.dk

Ted Berg

Partner i Sverige

Ted@Intranatverk.se

 

DJ BOB


Junior humørspreder

Tjalfe


Senior humørspreder

  

IntraTeam aps 

Åbogade 15
8200 Aarhus N
Danmark

VAT- No: DK  26992230

Phone No: +45 70 26 08 01

E-mail: Info@IntraTeam.dk

Bank 

Vestjysk Bank ( Aarhus lokalbank) 

Havnegade 2 
DK-8000 Aarhus C 
Danmark 

Tel.: +45 87 61 45 00 

IBAN-nummer: DK3472700002019109 

Swift/BIC-kode: VEHODK22

Bank reg.nr. 7270 Kontonr. 0002019109

Accountant 

Deloitte 

Lawyer 

Kromann Reumert 

 

 

Feedback Form